2017 Yeni Kız Çocuk Kapşonlu Uzun Trençkot Desen Baskı çocuk baskılı Kore Fermuar Ceketler Genç için 6 8 10 12 yıl

• Değerlendirmeler
  • Stokta var
₺236.93 ₺153.99

sonbahar Kış Yeni Coming
* ürün Detayları moda desen baskı gevşek Uzun tasarım uzun Kollu Kız Siper Ceketler sonbahar için uygun, kış, bahar yaş için 4,5, 6,7, 8,9, 10,11, 12 yaşında.
boyut Bilgileri
100% Gerçek Fotoğraf
* hakkımızda
merhaba arkadaşım, ben am Anna, annesi 2 bebekler, biz NakliyeBaslama.com mağaza açmak için 3 yıl, müşterilerimizin ve 98% iyi geribildirim almak. 1. 100% Gerçek Fotoğraf. ben bizim office giysi gerçek fotoğraf çekmek, hiçbir IRION, hiçbir Işık. ne görmek ne olsun . 2. Brief, kaliteli ve Rekabetçi Fiyat. ben anne 2 bebekler, bizim giysi çoğu tarafından yapılır PAMUK , desen GEVŞEK ve RAHAT ., ve tasarım KıSA, SEVIMLI ve ZARIF . ayrıca, iyi IŞÇILIK kalitesi çok önemlidir. 3. Good Iletişim ve Hizmet. mağazamızda ben kendim tüm şeyler anlaşma, ben sizden tüm gereksinimleri karşılamak için elimden geleni yapacağım. aslında, sen 365 gün her gün içinde bana ulaşın. 4. Boyut Bilgileri. Çin'de, fabrika kullanımı farklı etiket boyutu, ve genellikle boyut normal değil . yani, lütfen sipariş önce dikkatlice boyutu bilgisini okuyunuz. 5. Feedback. paketi aldığınızda, kalitesi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, boyutu, renk, P kira bana ulaşın, herhangi 1-3 yıldız geribildirim bırakmayın mağazamıza. şey çözülebilir, bana güven. renk Farkı 1. çekim ışık Gibi, açı ve monitör farklı, gerçek öğenin renk fotoğrafları biraz değişebilir. gönderi süresi:

• Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 20cm x 20cm x 10cm (7.87in x 7.87in x 3.94in)

• Kid ABD boyutu: 5, 6, 8, 10, 12
  • Bölüm Adı: Çocuklar
  • öğe Türü: Kabanlar & Palto
  • Outerwear Type: Gömlek & Üstler
  • stil: Moda
  • Kol Uzunluğu (cm): Tam
  • Giyim Süresi: Uzun
  • yaka: Kapüşonlu
  • malzeme: Pamuk,Polyester
  • kumaş Türü: Saten